Aspect Studio Video Białystok – Filmowanie ślubów i wesel

Filmowanie ślubów i wesel Białystok


Dla Was zatrzymujemy czas….

Filmy w kinowym stylu to nasza największa pasja i każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie.
Jesteśmy zespołem z długoletnim doświadczeniem w branży filmowej, specjalizujemy się w realizacji filmów ślubnych, reklamowych, spotów, teledysków oraz fotoreportaży o różnej tematyce.
Stawiamy przede wszystkim na jakość! Doskonale wiemy, że dzisiejsza wizja i pomysł muszą być wspierane przez najnowsze technologie.

Tworzymy filmy, które mają swój niepowtarzalny charakter i klimat.
Film stworzony przez nas nie będzie jedynie rekwizytem odkładanym na półkę, ale będzie stanowił cenną pamiątkę, która z biegiem czasu nie straci na jakości i smaku.
Nasze rozwiązania to dynamiczne pełne ekspresji reportaże, ukazane w formie opowieści, nie zajmujemy się robieniem długich nudnych tasiemców bogatych w latające serduszka, otwierające się wrota zamku, gołąbki, stukające się kieliszeczki i temu podobne tandetne efekty które zachwycały w latach 90- tych.

Jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Materiał filmowy realizujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu z wymienną optyką , który zapisuje obraz w najwyższej rozdzielczości 4K-UHD(3840X2160) lub Full Hd (1920X1080)
Do płynnych i efektownych scen używamy wysokiej klasy osprzęt stabilizujący.
Posiadamy upoważnienie do fotografowania i filmowania podczas liturgii wydane przez Kurię Metropolitalną w Białymstoku.
Nasze projekty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, dokładamy starań, aby jakość usług była jak najwyższa, a efektem naszej ciężkiej pracy i poświęcenia jest ujrzenie Was w prawdziwie kinowym wydaniu.

Nie jesteśmy firmą dorabiającą na boku z przestarzałym sprzętem jakich wiele na dzisiejszym rynku!.

Oferujemy dużo różnych pakietów pozwalających wybrać najlepiej dopasowaną do Państwa wymagań i budżetu ofertę.

Ze względu na to, że wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju (najczęściej filmujemy śluby i wesela w Białymstoku) i za granicą, a wymagania klientów są różne, ostateczna cena wyliczana jest indywidualnie dla każdego klienta.

ZOBACZ NASZ FUNPAGE …- filmowanie wesel